Co oznacza wynik badania wzroku 29-latki?

Witam chcialabym kupic soczewki ale niejestem pewna Czy dobrze odczytuje wynik badania. Prosze o pomoc prawe - 1,25 - 50 as 175 Lede -0,75 -50. As 10 Z Gory Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do optyka aby dobrać odpowiednie soczewki/okulary

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.