Co oznacza wynik badania zmiany na pośladku?

Bardzo proszę o interpretacje. Wynika badania patomorfologicznego – zmiana podskórna pośladka prawego. Kobieta lat 73 Guz zbudowany z wysoko zróżnicowanej tkanki tłuszczowej i włóknistej. Ogniskowo widoczne resorbcyjne makrofagi. Oraz jak w tluszczako-włókniaku.
Lek. Paweł Szadkowski

Opis wskazuje na zmianę łagodną - tłuszczakowłókniaka. Nie stanowi to powodu do niepokoju.