Co oznacza wynik MR głowy przy ucisku potylicy?

Ucisk w potylicy a wynik MR głowy Parę dni temu zrobiłem rm głowy, ponieważ od dobrych 4-5 lat czuje ucisk na potylicy, i czuje jak by uciskał mi na jakieś nerwy. Co bardzo przeszkadza mi w życiu. Dostałem dzisiaj wyniki badania, a o to one. Struktury mózgu i tylnej jamy czaszkowej nie wykazują zmian ogniskowych W istocie białej lewego płata potylicznego widoczna jest drobna jamka wypełniona płynem odpowiadająca anatomocznej przestrzeni okołonaczyniowej Virchowa-Robina Czy dostanę jakieś przykłady co to może być ? Czy ktoś już takie coś miał ?

Do pełnej konsultacji neurologicznej, ważny Pacjent; ważne objawy, wywiad, obciążenia chorobowe, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, MRI bez istotnej patologii, do interpretacji klinicznej; może inne problemy; do omówienia z Lekarzem kierującym . Pozdrawiam