Co oznacza wynik MRI głowy i jakie są rokowania?

W MRI głowy uwidoczniono w zbiorniku mostowo-móżdzkowym posrodkowo i po stronie prawej najpewniej torbiel naskórzastą o wym. 27x24x22 mm uciskajacą na rdzen przedłużony , dolną część mostu i przednią część prawej półkuli móżdżku , z modelowaniem i przemieszczeniem dobocznym prawego pęczka nerwowego VIII I IX ,otaczająca nerwy IX I X. Wskazania do operacji. Jakie rokowanie i rysyko tej operacji.

Nie wiem jakie sa objawy u pacjenta w związku z opisanymi zmianami. proszę się konsultować z lekarzem który prowadzi całą diagnostykę. Ryzyko operacji neurochirurgicznej zawsze jest wysokie.