Co oznacza wynik RTG klatki piersiowej u 40-latki?

Mam 40 lat, jestem kobieta. W ostatnim czasie miałam duzo nerwow i zaczelo kłuć mnie po prawej stronie koło pachy, a te dwa przypadki skłoniły mnie aby pójść zrobic RTG. Opis RTG, ktory otrzymałam był opos: W prawym kacie przeponowo sercowym krągły cień wielkości około 2 cm. Wszystko inne w normie. Strasznie martwię sie, zwłaszcza ze długie lata popalalam papierosy. Bede wdzięczna za odpowiedz.

szanowna Pani należy pogłębić diagnostykę, z wynikiem proszę się udać do lekarza POZ