Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza wynik tomografii komputerowej?

13 sierpnia miałam tomografię komputerową, wynik badania jest następujący: Struktury mózgowia bez zmian ogniskowych. Układ komorowy nieposzerzony. Niewielka asymetria szerokości rogów czołowych komór bocznych-lewy nieco szerszy. Ta częśś jest ok prawda?????Natomiast zastanawia mnie dalsza część wyniku: Stan po przebytym złamaniu kości potylicznej w jej części podstawnej, przechodzące przez guzowatość potyliczną - nie wiem, skąd to złamanie się wzieło, bo mi przynajmniej o tym nic nie wiadomo. Napiszcie proszę, co o tym wyniku sądzicie. Głowa mnie boli i dlatego TK została zlecona. Co dalej powinnam waszym zdaniem robić? Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
79 poziom zaufania

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy