Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza wynik tomografii komputerowej?

13 sierpnia miałam tomografię komputerową, wynik badania jest następujący: Struktury mózgowia bez zmian ogniskowych. Układ komorowy nieposzerzony. Niewielka asymetria szerokości rogów czołowych komór bocznych-lewy nieco szerszy. Ta częśś jest ok prawda?????Natomiast zastanawia mnie dalsza część wyniku: Stan po przebytym złamaniu kości potylicznej w jej części podstawnej, przechodzące przez guzowatość potyliczną - nie wiem, skąd to złamanie się wzieło, bo mi przynajmniej o tym nic nie wiadomo. Napiszcie proszę, co o tym wyniku sądzicie. Głowa mnie boli i dlatego TK została zlecona. Co dalej powinnam waszym zdaniem robić? Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Redakcja abcZdrowie Stażysta/Rezydent, Warszawa
79 poziom zaufania

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety