Co oznacza wynik z rezonansu magnetycznego głowy?

Miałam rezonans magnetyczny głowy. Stwierdzono w śródmózgowiu po stronie prawej na pograniczu z prawym konarem mózgu widoczne jest ognisko sr. 2,8 mm o podwyższonym sygnale T2 zależnych , obniżonym w obrazach T1 zależnych bez cech restrykcji dyfuzji. Zmiana naczynipochodna? Co to znaczy? Czy to ognisko to coś złego?

Witam serdecznie,

Przyczyn takiego obrazu może być wiele. Konieczna jest konsultacja z lekarzem zladzającym badanie lub neurologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.