Co oznacza zaczerwieniona krostka po zapaleniu żył?

Witam mój ojciec od roku ma zaczerwienioną kostkę. Zaczerwienienie cały czas się powiększa, z zaczerwienienia wydostają się tak jakby kropelki jakiegoś płynu i swędzi nie do wytrzymania. Wcześniej była rana teraz został tylko strupek. Miał złamanie leczone operacyjnie. Gdy miał noge w gipsie zrobiło mu sie zapalenie żył. I od tamtej pory są problemy. Na dole zdjęcie do rany. http://i40.tinypic.com/2ptqdc4.jpg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Na skórze widoczne są przebarwienia oraz zmiany typu lipodermatosclerosis, które typowo występują w przebiegu zespołu pozakrzepowego. Koniecznie proszę zatem zgłosić się do specjalisty chirurga naczyniowego oraz dermatologa, którzy wdrożą właściwe leczenie.