Co oznacza zwapnienie w torbieli nerki?

Witam mam torbiel na nerce z przegrodami pojawiło się zwapnienie 5mm proszę powiedzieć czy jest to groźne ?

Dzień dobry,

zachęcam do stacjonarnej wizyty u specjalisty nefrologa który odpowie na pytanie po wykonaniu dokładnego wywiadu badania fizykalnego i zapoznaniu się z posiadaną dokumentacją medyczną w tym badanie krwi oraz badań obrazowych po których będzie można odpowiedzieć Pani pytanie.

Brak z Pani strony informacji na temat objawów klinicznych, z jakiego powodu zostało zlecone badanie i czy są wykonane badania laboratoryjne i wartości, są to kluczowe informacje dla odpowiadającego na pytanie.

Zachęcam na stacjonarną wizytę do lekarza prowadzącego lub do specjalisty nefrologa.

Pozdrawiam