Co oznaczają bóle jajnika podczas stosowania Vibin Mini?

Na początku sierpnia wykryto u mnie torbiel jajnika (mam 1). Objawił się on przedłużonym krwawieniem. Dostalam luteine na 7 dni na wywołanie okresu. 3 dnia okresu mialam rozpocząć tabletki anty (vibin mini). Ginekolog zapewniła mnie o 100% ochronie od pierwszego dnia. Jednak ja odczekałam 6 dni. Wspolzylam z partnerem. Nie skończył we mnie i dokładnie się wymylam. Nie było opcji aby nasienie trafiło w okolice. Od 2 tygodnia brania tabletek pobolewa mnie podbrzusze. Czy to normalne? Brak ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa