Co oznaczają lekkie krwawienia przy pozytywnym teście ciążowym?

Witam 2 lata temu poronilam samoistnie 3 dni temu zrobiłam test wyszedł pozytywnie dzisiaj odebrałam wyniki bete mam 106.4 ale mam delikatne krwawienia i bóle w podbrzuszu a ginekolog dopiero w przyszłym tyg. Czy jest możliwość że wszystko będzie ok?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Plamienia we wczesnej ciąży jest częstą dolegliwością. Może wynikać np. z pękniętego drobnego naczynka. Natomiast krwawienia są już niepokojące i w razie jego wystąpienia powinna Pani jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.