Co oznaczają nagłe i krótkie bóle głowy?

Witam, od kilku dni momentami boli mnie głowa.. Zaczęła się od tego, że ostatnio nagle zaczęła mnie boleć połowa lewej strony twarzy oko i skroń i drętwiała, przestała następnego dnia.. Ale teraz od kilk dni boli mnie głowa to raczej jest takie uciskanie jakbym coś tam miala lub pieczenie gdy zaczyna mnie boleć muszę usiąść i przez chwilę przestać cokolwiek robić po kilku minutach przechodzi.. Nasiliły mi się zaniki pamięci nigdy nie miałam idealnej ale teraz zapominam potrzebne wyrazy i nie mogę ich sobie przypomniec, zapominam co mówilam kilka sekund temu.. Mam takie momenty że nagle robi mi się gorąco i robię się cała czerwona..

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne