Bóle głowy po silnym uderzeniu

W Październiku uderzyłam się dość mocno głową o ścianę, niestety wstyd się przyznać, ale byłam pod wpływem alkoholu i nie pamiętam czy zanik pamięci był spowodowany uderzeniem czy nadmiarem alkoholu. Od jakiegoś czasu boli mnie głowa i mam zatkane ucho po stronie uderzenia, do tego brak koncentracji...

Witam,
bez wykonania odpowiednich badań, zebrania dokładnego wywiadu trudno jest stwierdzić z czego mogą wynikać doświadczane przez Panią bóle głowy, problemy z uchem i koncentracją. Nie podała Pani ponadto od jak długiego czasu utrzymują sie opisywane przez Panią objawy. Dlatego zachęcam do wizyty u neurologa. Lekarz będzie mógł przeprowadzić diagnozę i odpowiedzieć na Pani pytania.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl