Co oznaczają silne skurczowe bóle przed miesiączką?

Przed miesiączką zawsze było wszystko okej , miałam zwykłe bóle brzucha. W zeszłym miesiącu tydzień przed dostaniem terminowej miesiączki przed 4 dni w nocy łapały mnie bardzo mocne skurcze które uniemożliwiały mi spokojny nocny odpoczynek . Trzymało mnie dopóki nie zażyłam NOSPY. Czy to normalne ? Mam 18 lat i bardzo mnie to zaniepokoiło . Póki co bóle ustały.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu jamy brzusznej będzie można coś więcej powiedzieć konieczna także konsultacja ginekologiczna