Co oznaczają takie markery nowotworowe?

Kobieta 73 lat, 6 miesięcy na antybiotykach przez zaparcia. Od następnych 1.5 miesięcy ma biegunki - biegunki po KAZDYM posiłku . Wyniki krwi dobre, USG jamy brzusznej dobre ( nic nie wykryto ) , Kolanoskopia i gastroskopia nic nie wykryly. Wynik Tomografi z Kontrastem niejednoznaczny, markery nowotworowe CA 19-9 410 . Co może to oznaczać ?? Czy to może być rak ? Czy zapalenie jakiegoś organu ? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Dzień dobry,

wskazana stacjonarna wizyta u lekarza prowadzącego który zna całą Pani historie leczenia.

Proszę na spokojnie udać się do lekarza który oceni nie tylko wynik ale przeprowadzi badnie podmioteme i przedmiotowe oraz wyjaśni Pani wątpliwości co do wyniku badania.

Pozdrawiam