Co oznaczają takie wyniki testu obciążenia glukozą 30-latki?

Witam mam pytanie zrobiłam test obciążenia glukozy 3st w ciąży 24tc 4 oto moje wyniki bardzo proszę o interpretację Glukoza 4.15 [ mmol/l ] 3.8 - 5.5 Glukoza po 1h (75g) 9.48 [ mmol/l ] Glukoza po 2h (75g) 9.32 [ mmol/l ]
KOBIETA, 30 LAT 12 miesięcy temu

Dzień dobry,

glikemia w 2 h OGTT 8,5–11,0 mmol/l (Pani wynik to 9,32 mmol/l) pozwala postawić rozpoznanie cukrzycy ciążowej. Sugeruję pilną konsultację z ginekologiem prowadzącym Pani ciążę.