Co oznaczają te krosty na skórze dziecka?

Witam. Mam pytanie. Moja córka ma 3 lata i 10 miesięcy. W sobotę wieczorem pojawiły się na całym ciele krosty przypominające poparzenia od pokrzywy. Po wizycie w szpitalu stwierdzono alergie. Wszystko zeszło po wzieciu leków, ale dzisiaj od godziny 12 znowu się pojawiło i znikło na chwilę i znowu się pojawiło. Lekarz rodzinny dał skierowanie do dermatologa. Krosty pojawiają się na całym ciele i swedza najgorzej na buzi, bo całe policzki są czerwone. Proszę o pomoc

Należy określić jaki czynnik wywołuje reakcję (często pokarmowe, np. produkty mleczne, roztocze kurzu domowego, sierść, detergenty) i wyeliminowanie go ze środowiska.