Co oznaczają wyniki badań anty-toxo w 20-tygodniu ciąży?

Witam.Mój problem polega na wysokim IgM,które podczas pierwszego badania krwi wyniosło IgM 0,83 a tydz.temu wynik wyniósł IgM 0,96. IgG wynosi 27,7 IU/ml.Co może być powodem wzrostu tej wartości? Czy to,że podczas pobierania krwi byłam przeziębiona może mieć wpływ na wynik? Awidność wyniosła 82,295% Podane prze ze mnie wyniki dotyczą TOXOPLAZMOZY! Jestem w 20 tyg.ciąży. Bardzo proszę o pomoc:)Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wywiedzieć , proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie