Co oznaczają wyniki badań hormonalnych przy nieregularnych miesiączkach?

Witam, robiłam badania hormonalne ponieważ mam nieregularne miesiączki i problemy z cerą. Zastanawia mnie wynik estradiolu : 528pg/ml wynik był robiony 2 września a pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 17 sierpnia. Zastanawia mnie również niski poziom kortyzolu 0.50pg/ml. Mam 26 lat problemy z migrenami, jestem chuda choć się nie odchudza 47,5 kg na 166 wzrostu. Strasznie blada. Wyniki morfologii są dobre wszystko w normie. Hemoglobina 15 co dziwi moja doktor ogólna. Proszę o podpowiedź. Pozdr

Lek. Tomasz Budlewski

A jak pozostałe badania hormonalne? Sadze ze warto jest udac się do lekarza endokrynologa i wykonać odpowiednie testy obciążenia