Co oznaczają wyniki badania UCG i bHCG na początku ciąży?

Witam, Nie znam daty OM Był a na usg przez wielki brzusze 10 lipca i wielkość pęcherzyka ciazowego lekarz określił na 4.2mm Po 9 dniach zrobiłam usg przezpochwowo i lekarz stwierdził że wielkość zatoką 2.3mm CLR i FHR 107 Przyrost beta wydaje się w porządku 4lipca 159 a 13lipca 5300

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa ponownie