Co oznaczają wyniki IgG i IgM u 86-latki?

Po leczeniu antybiotykiem moja mama ma wyniki: Igg 10,6 Au/ml (był 9,6), Igm 54,1 (był 122,3). Martwimy się czy czy będzie trzeba powtórzyć antybiotyk, który mama bardzo źle znosiła. Mama ma 86 lat. Wynik morfologii jest dobry. ALT też dobre. Prosimy o pomoc w tej sprawie. Jakie badania jeszcze mamy wykonać. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Córka Małgorzata.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości? A czy wynik sa ogólne czy konkretny drobnoustroj ?