Co powinna zrobić osoba z miastenie gravis, aby zmniejszyć obrzęki?

Witam. Mam miastenie gravis od kilku lat brałam encorton 20 mg oraz mestinon 5 tabletek dziennie oraz imuran100 i potasa oraz bixebra na tachykardię zatokową md roku i arytmie wszystko było ok. Od tygodnia mam zwiększona dawkę encortont do 50mg całe ciało jest opuchnięte. Mam problemy z poruszaniem oczami boli pracuje przy komputerze i jest ciężko najgorzej nogi i ręce. Co robić aby obrzęki się zmniejszyły? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki powod zwiększenia encortonu? Proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego leczenie