Co powoduje ból w okolicy łopatki?

Ostatnio zaczęła mnie boleć okolica lewej łopatki, promieniująca na okolice, oraz szyję, do tego odczuwam mrowienie w najmniejszym palcu po lewej stronie, które poniekąd przechodzi na palec bliźniaczy tej samej dłoni, czyli serdeczny. Nie mam idealnie prostego kręgosłupa, trudno to zauważyć, jednak wystarczy spojrzeć na moją klatkę piersiową. Z lewej strony jest bardziej wypukła, a z prawej wklęśnięta. To tylko wierzchołek góry lodowej, ale mając obecnie 29 lat, pora coś z kręgosłupem zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.