Co powoduje sztywnienie okolic karku?

Witam mam 22lata i od jakiegoś czasu czuję sztywnienie okolic karku, szyi oraz szczeki. Chwilowo pomaga mi kręcenie głową w różne strony, napinanie szyi czy szczeki po czym odczuwam chwilową ulgę lecz ból zaraz wraca i powtarzam powyższą czynność. Odczuwam to codziennie, pytanie gdzie należy się zgłosić i co robić w takiej sytuacji . Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie .