Co powoduje uczucie guza na szyi?

Witam mam 32 lata. I mam problem ponieważ od dwóch tygodni na szyi z prawej strony mam uczucie jak bym miała guza błam u lekarza i dostałam antybiotyk;nic mi nie pomogło bo to ciągle jes do tego mam chrypkę ale nie cały czas chwilami tylko wynik usg tarczycy mam tarczyca niejednorodna o obniżonej echogeniczności bez zmian ogniskowych niepowiększona przepływy w cd prawidłowy płat prawy;1,5x1,8x4,9cm. obj.7.3 ml płat lewy 1,4x1,4x4,2cm,obj.4,7 ml cieśń 3,3 mm doradzi mi ktoś

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza już badającego aby moc określić progresję . Ew następnie konsultacja laryngologiczna