Co powoduje złe samopoczucie i silny ból głowy u osoby podczas chemioterapii?

Dobry Wieczór mam bardzo zle samopoczucie od trzech dni do tego dochodzi bardzo silny bol glowy temperatura na poziomie 38,5 cisnienie na poziomie 150 dodam tez ze jestem w trakcie leczenia chemia z powodu potworniaka jądra :( Co sie dzieje prosze o wskazówki do jakiego lekarza mam sie kierowac :(

Najlepiej byłoby zgłosić się do lekarza onkologa, który prowadzi chemioterapię. Jeśli sie nie uda, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszym postępowaniem.
Silny ból głowy i gorączka to niepokojące objawy, należy wykluczyć neuroinfekcję. Jeśli objawy będa narastać prosze zgłosić się na SOR.
Pozdrawiam,