Co robić z infekcją członka?

Witam. Od trzech miesięcy mam nieustanne objawy infekcji - świąd, pieczenie, ból, upławy. Mąż ma plamki na penisie. Oboje nie jesteśmy w stanie współżyć już trzeci miesiąc ze względu na ból. Miałam właśnie zrobiony pakiet badań diagnostyczny w których nie wyszło dosłownie nic, jakbym była zupełnie zdrowa, a ja przez te dolegliwości popadam już w depresję. Nie wykryto bakterii beztlenowych, nie wykryto grzybów drożdżopodobnych, liczne bakterie lactobacillus, komplet badań PCR - chlamydia, mycoplasma, neisseira, trichomonas, ureaplasma - wszystkie ujemne. Błagam o pomoc, bo już żyć mi się nie chce :(

Witam serdecznie

Jako psycholog zachęcam Panią do podjęcia choćby kilku sesji z psychoterapeutą,ponieważ w przypadku zaburzeń nerwicowych,leczenie wyłącznie objawowe najczęściej skutkuje dolegliwościami podobnymi w innym obszarze ciała /psychosomatyczne,"chodzące bóle"/.Znoszą one ,co prawda koncentrowanie się na problemach ,których nie można samemu rozwiązać,ale za cenę "bólu ciała" i nierzadko potęgowania dysfunkcji fizycznych /np.ciśnienia/.P-terapia jest leczeniem bez farmakologii,ale poprzez swą specyfikę pozwala na poczucie bezpieczeństwa i pozyskanie korekcyjnych doświadczeń w sposobie funkcjonowania ,a przede zmienia perspektywę myślenia i postrzegania negatywnych czynników w życiu.

Polecam znależć specjalistę ,który juz skutecznie komuś pomógł i mocno Panią wspieram.