Co spowodowało złe samopoczucie w nocy?

dzień dobry dziś w nocy bardzo dziwnie się poczułam zrobiło mi się słabo bardzo mnie mdliło miałam uczucie strasznie zimnego karku i kręgosłupa nie miałam żadnych zawrotów tylko czułam jag by wewnątrz uderzenie gorąca i jednocześnie chłód karku i jag by kręgosłupa mierzyłam ciśnienie i miałam 137na84 puls 78 ale mam cis nadgarstkowy i nie wiem czy dobrze mierzy zazwyczaj mam ciśnienie książkowe nie choruje na żadne choroby przewlekłe mam 31 lat ważę 56 kg przy wzrście 160jedyne co to cierpię na alergie pyłkową

Witam!
Jeżeli incydent był jednorazowy, to nie należy przywiązywać do niego zbytniej wagi. Nie zaszkodzi konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna. Zdarzenie, które Pani opisała było z dużym ładunkiem lekowym i właśnie emocjami należy się zająć.
Powodzenia
W. Łuczkowski.