Co takiego sugeruje mój rezonans magnetyczny?

Witam. Mam 47 lat. Proszę o interpretację wyniku rezonansu magnetycznego twarzoczaszki i szyi, wykonanego jako badanie kontrolne po ubiegłorocznym leczeniu onkologicznym (rak migdałka podniebiennego prawego). Wynik RM: W zatoce klinowej prawej na ścianie bocznej owalna struktura wielkości 8 mm o niskim sygnale w sekw. T2, wysokim w sekw. T1, nie wzmacnia się po kontraście. Pozostałe widoczne struktury bez uchwytnej patologii. Powiększonych węzłów chłonnych nie stwierdza się.

Nie wiem kochany jakie to było leczenie onkologiczne. Operacja? Jaka? Chemia, jaka? Naświetlania, jakie? Rak , jaki? Za duzo ode mnie wymagasz a info zero. Pytaj tam na miejscu. Oni wiedzą lepiej niż ja. Omijaj cudotwórców i trzymaj się lekarzy.