Co to za brązowy śluz z pochwy po połogu?

Witam, jestem już po okresie połogu. Tydzień temu byłam u ginekologa na kontroli, wszystko było ok. W ten sam dzień uprawialiśmy z mężem pierwszy raz seks od porodu (tj. od 28. 12. 2010). Za dwa dni zauważyłam na majtkach czerwono-brązową plamkę, myślałam, że to początek miesiączki (nie karmie piersią od 3 tygodni). Jednakże to nie to. Dziś znowu pojawił się taki brązowawy śluz na majtkach. Od pojawienia się tamtej plamki minęły 2 dni. Dodam jeszcze,że na wieczór zauważam na wejściu do pochwy białe pasma śluzu, takiego ciągnącego.
Co może to wszystko oznaczać? Dbam o higienę.
Kasia G.

Dzień dobry!
Białe pasma ciągnącego śluzu sugerują dni płodne. Być może plamienie było oznaką owulacji lub zbliżającego się okresu.
z poważaniem