Co znaczą wyniki badań hormonalnych?

Witam, Panie Doktorze bardzo proszę o interpretacje wyników: TSH wynik 1,750 µIU/ml (0,270-4,200), FT3 wynik 3,50 pg/ml (2,00-4,40), FT4 wynik 1,09ng/dl (0,93-1,70 ). Mam 25lat, staram się z mężęm o dziecko - bez skutku. Wszystkie wyniki idealne. Ciagle czuję "gule" w gardle. Ostatnio mimo ciągłych ćwiczeń - przytyłam. Chodzę senna i ospała. Słyszałam o przeliczniku procentowym dot. ft3 i ft4. Czy mam zacząć się martwić? Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki są w normie, konieczna jest dalsza diagnostyka, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, a od jakiego czasu Państwo się starają?