Co znaczy czerwona kreska między pośladkami?

Witam, między pośladkami a dokładniej wzdłuż szpary międzypośladkowej mam czerwoną kreskę(może bardziej ciemno różową) (od końca odbytu do góry), nie boli mnie ani nie swędzi. Używałam clotrimazolum ale nie widzę poprawy. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć