Co zrobić w przypadku dziury w nodze, z której wycieka ropa?

Witam. mam pytanie dotyczące nogi , mam na nodze dosłownie dziure już ok pol roku leje mi się z tego ropa i co najgorsze od jakiegoś czasu zrobilo mi się to samo na 2 nodze przez to już nie mogę chodzic rana jest obok kostki proszę o jakie kolwiek wskazówki, dodam iż bylam u lekaza i mam masc ale to nic nie pomaga jest gorzej

Przewlekłe niegojące się owrzodzenie zawsze wzbudza niepokój onkologiczny ale take owrzodzenia na podudziach najczęściej mają związek z zaburzeniem odpływy krwi żylnej i zastojem krwi żylnej. Gojenie takiego owrzodzenia jest zwykle długotrwałe ale oprócz maści oczyszczających konieczne są opatrunki hydrożelowe oraz niezbędne jest zastosowanie terapii uciskowej - pończochy przeciw-żylakowe.