Co zrobić w przypadku napadów płaczu, senności oraz zmęczenia?

Witam, jestem kobietą lat 24 i moim problemem są napady płaczu. Często wybucham płaczem nawet bez dużego powodu, nie potrafię tego kontrować. Wystarczy, że ktoś mi zwróci uwagę, lub coś nie pójdzie po mojej myśli. Ciągle jestem śpiąca, mimo że się wysypiam( nie pracuję) jestem zmęczona, nie mam chęci do niczego. Badania krwi robiłam - wyszły w porządku i lekarz nie widzi problemu. Gdzie może tkwić przyczyna ?

Witam Panią. * Opisała Pani swoje trudności, którymi Pani żyje i daje im Pani coraz więcej energii i myśli, a one się powiększają. Ma Pani 24 lata to jest bardzo piękny wiek, proszę więc z tego skorzystać i zapytać siebie: co taka piękna i młoda osoba może zrobić ze swoim życiem? Może pomóc starszej osobie, która obok mieszka; może zająć się jakimiś zaniedbanymi dziećmi, które same biegają po ulicy; może znaleźć grupę osób która jeździ rowerami, albo chodzi na wycieczki co niedzielę - sposobów jest tysiąc, np. odwiedzić hospicjum lub schronisko dla zwierząt i wyprowadzić jakiegoś psa na spacer. * Dwadzieścia cztery lata to jest czas na działanie, to jest czas na tworzenie swojego życia. Jeżeli to przeoczymy to zmarnujemy swój potencjał. Więc trzeba chcieć zrobić coś pożytecznego dla siebie lub dla innych. * Można też bezpłatnie skontaktować się z psychologiem uzyskując skierowanie od lekarza rodzinnego lub prywatnie skontaktować się z psychoterapeutą. * Życzę powodzenia. Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska http://psychoterapie-szczecin.pl

Witam Panią,
Nikt nie płacze bez powodu…
Istnieje wiele przyczyn nadmiernej płaczliwości.
Do najczęstszych należą stres, traumatyczne przeżycia w przeszłości,
również w dzieciństwie, lęki, depresja
Przyczyną obniżonego nastroju może być też niskie poczucie własnej
wartości a także brak równowagi hormonalnej.
Niewiele pisze Pani o sobie, więc trudno znaleźć przyczynę Pani
płaczliwości, trudności z kontrolowaniem emocji.
Nawet jeżeli żadne z powyższych u Pani nie występują,
to fakt, że takie stany, jak wnioskuję, zdarzają się dość często
jest niepokojący, gdyż mogą one doprowadzić do wielu zaburzeń.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu,
dotrzeć do jego źródła, i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani wypracować umiejętności radzenia sobie
ze stresem, z emocjami oraz odzyskać spokój, równowagę
wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie,

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl