Co zrobić w przypadku strupów w uszach?

witam, od jakiegoś czasu (dobry miesiąc) borykam się ze strupami w uszach-raz prawe raz lewe a teraz oba na raz, czyszczę je codziennie bo jest to dla mnie wstydliwe..ale po myciu wszystko wraca,a dzisiaj rano zauważyłam bolący guzek na małżowinie lewego ucha czy to może być coś poważnego? proszę o pomoc..

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udanie się na wizytę do laryngologa, w celu dokładniejszego zebrania wywiadu i przeprowadzenia badania. Powinno to wyjaśnić istotę pani dolegliwości. Pozdrawiam i życzę zdrowia.