Codzienny ból podbrzusza, powiększony węzeł chłonny, śluz z krwią w stolcu i endometrioza

Od 6mcy odczuwam codziennie ból podbrzusza(tępy i rozpierający),nasilenie jest po prawej str.,między pępkiem,a biodrem.Tam mam powiększony węzeł chłonny;wypróżnienia ok5razy dziennie,nie biegunki.W stolcu pojawia się śluz z krwią,częściej podczas okresu.Mam endometriozę,wg gin.to nie od tego(są zrosty jelita grub.z przydatkami i macicą-miałam laparo).W morf.niedobór Fe,za dużo mono.,za małoEozynofili i neutrofili.Czekam na wiz.u gastr.,jakich badań mam się spodziewac?Na co wskazują takie objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest wyjaśnienie przyczyn pojawiania się krwi w stolcu, najprawdopodobniej zostanie zalecona kolonoskopia. Co do reszty objawów są one niespecyficzne i bez badania lekarskiego można jedynie zgadywać przyczynę.