Ćwiczenia fizyczne dla młodego mężczyzny

Witam, mam 19 lat i całkiem płaską budowę ciała z wyjątkiem ud i pośladków, chciałbym zacząć ćwiczyć, ale nie potrafię ułożyć sobie własnego planu i włąśnie z tą prośbą zwracam się tutaj.Chcę mieć szczupłe uda i pupę, proszę wyłącznie o sposoby domowe ;)

Witam Pana,

Nie znając Pana możliwości, kondycji a przede wszystkim wagi która często wyznacza intensywność treningów czy użyte obciążenie nie jestem w stanie ułożyć planu treningowego. Proszę przejrzeć internet gdzie znajdzie Pan wile planów treningowych i dostosuje je Pan do własnych możliwości. Moją propozycją są np ćwiczenia Fitness Blender.

Proszę też zadbać o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Dieta stanowi 70% sukcesu w walce o wymarzone ciało. Dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pana dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jeżeli miałby Pan problem z ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu:

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk