Ćwiczenia na siłowni a kontuzja łokcia

Witam czy moge zacząć chodzić na silownie chodzilem 2 lata temu ale nabawiłem sie kontuzji lokcia tenisisty. Co jaki czas bola mnie te lokcie i inne stawy a szczególnie nadgarstki kolana lokcie i barki. Wiec moge znowy zacząć ćwiczyć?. Dodam ze mam 18 lat

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie ma obecnie stanu zapalnego to może Pan jednak należy bardzo powoli zwiększać ciężary, a pierwsze treningi powinny się odbywać z minimalnym obciążeniem, tak aby przyzwyczajać aparat ruchu do aktywności fizycznej.