Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 1 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ćwiczenia na szczupłe uda dla 12-latki

Witam! Mam 12 lat , ważę ok. 48kg , mam 160 cm wzrostu, jestem dziewczyną. Lekarze zapewniają mnie że ważę tyle , ile powinnam ale ja i tak jestem bardzo niezadowolona z moich masywnych ud. Jakieś wskazówki dotyczące wysmuklenia tej części ciała? Czekam na odpowiedzi :) Pozdrawiam
KOBIETA, 12 LAT ponad rok temu

Objawy niedoboru nasyconych kwasów Omega 3

Co się stanie, jeśli w naszej diecie zabraknie kwasów tłuszczowych omega-3? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są objawu niedoboru tego składnika. Wypowiada się dr Leszek Walentynowicz, internista.

Witam, Twoja masa ciała faktycznie jest w normie i nie musisz się odchudzać. Jeśli chcesz natomiast wysmuklić uda polecam aktywność fizyczną. Podaję przykładowy zestaw ćwiczeń: 15 minut ćwiczeń siłowych, a po tym czasie przejście do części aerobowej (rower, pływanie, marsz czy steper/wchodzenie po schodach). Dzięki temu zawartość komórek tłuszczowych zostanie skuteczniej spalona. Ćwiczenia aerobowe muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut. Do tego możesz dodać ćwiczenia rozciągające po każdym treningu - tzw. stretching. Pomogą Ci następujące ćwiczenia:http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-posladki http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki Pozdrawiam.

Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy