Cysty w nerkach a możliwość leczenia ambulatoryjnego

mam w dwoch nerkach cysty w jednej 3cm w drugiej jedna 2cm druga 1cm czy istnieje mozlwosc leczenia abulatoryjnego bez operacju tch zagadnien w moich nerkach pozdrawiam piotr

Zalecam konsultację urologiczną i podjęcie wspólnie decyzji o jakimkolwiek leczeniu. Proszę zaufać lekarzowi, możliwe, że zaleci wyłącznie w chwili obecnej obserwację.