Czarno-białe szumy w oczach

W ciemności widzę czarno-biały szum jak na starych telewizorach, które nie mają sygnału, a w całkowitej ciszy słyszę taki nieustający pisk. Nie żeby to mi jakoś specjalnie przeszkadzało, ale zastanawiam się, czy może to mieć podłożę neurologiczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.