Czas utrzymywania się metamfetaminy w krwi

Podejrzewam chłopaka o branie matamfetaminy, zrobiłam test na mocz,ale wyszedł negatywny. Wiem,że w moczu utrzymuje się ok. 3 dób, jednak mi wydaje się, że robił to wcześniej. Zgodził się na badania krwi i moje pytanie to ile ten narkotyk utrzymuje się we krwi?

Witam, zamiast robić chłopakowi testy proszę udać się do specjalisty psychoterapii uzależnień lub psychologa i porozmawiać o tej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie.

Witam Panią. Jeżeli wynik badania moczu jest ujemny wówczas nie wykonuje się oznaczenia metodą badania krwi. Pierwsze z badań jest tu badaniem przesiewowym. Powinna Pani wiedzieć również, że obecnie na rynku jest dostępnych wiele substancji psychoaktywnych tj. dopalacze, których obecność może być niewykrywalna w standardowych testach.

Małgorzata Danielewicz