Czerwona plama na dłoni, która schodzi i nabiera wodą

Witam mam pytanie od jakiegoś czasu pojawiło mi się coś na palcu dłoni jest to czerwone jak plamka bardzo zwędzi skóra i schodzi a teraz nawet mi się woda zbiera bardzo piecze proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. prosze koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po wstępnym badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.