Czerwona wysypka na skórze 25-letniej osoby

Dziendobry ja zapytaniem do lekarza wsprawie problemu skory . Mam na skorze cos w podobie wysypki czarwonych laczycych sie kropek i strupa wielkosci 2 cm ktory ropieje i sie saczy i mam takze na innych czesci ciala to samo to swedzi i nie wiem co to jet . Mozna o porade ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udanie się z powyższym problem do lekarza dermatologa. Wszelkie porady są możliwe po obejrzeniu zmian skórnych prze lekarza. Sam opis przez internet niestety nic nie wnoszą w celu diagnostyki i ustalenia leczenia.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.