Czerwone bardzo bolące guzy, bolesne i swędzące oczy

Od 4 miesięcy zmagam się z problemami oczu - na powiekach pojawiają się czerwone bardzo bolące guzy, oczy bolą, swędzą. Oprócz tego pojawiają mi się jakby pasemka ciągnącej mazi na oczach. Dodam, że używam codziennie kropli i byłam na wizycie u okulisty - przepisał maść, ale nie pomogła.

Witam.przypuszczam ze ma Pani nawracające jeczmienie. Leczy się to długo niestety np maścią Maxitrol. Większe się operacyjnie wycina. Należy myć ręce. Pozdrawiam serdecznie