Czerwone plamki i swędzenie skóry po kontakcie ze starą watą szklaną

Witam, od 2 godzin Mam na brzuchu i na plecach jak i na dole i troche schodzi na Udo czerwone plamki jak by ugryzienie Komara. W pracy mialem kontakt z Stara watą szklaną która była na rurach ktore ciołem te rury, w czasie przerwy po rekach chodziy czasami bardzo małe Pajączki, Kolega który też ciął to samo Ma podobnie, tylko powiedział mi że Woda Po goleniu pomogla że nie swędzi.. Proszę o szybką Pomoc !

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na podrażnienie drobinkami szkła. Proszę udać się niezwłocznie do lekarza.