Częste bóle głowy u 23-letniej osoby

Witam, czy powinnam udac sie do lekarza jeżeli wystepują u mnie częste bóle głowy? mam tez problemy z tym, że jak wstaje bardzo często robi mi sie ciemno przed oczami.. bywają takie okresy ze głowa mnie boli codziennie.. Dodam, że 2 lata temu byłam u neurologa, który zlecił mi tomografie głowy ale nie wykonałam jej... czy powinnam zwrócić sie do lekarza? czy to tylko zwykłe bóle głowy?

Buty są czarne. Czy to jest wiedza, która wystarczy Pani by je kupić?

Dokładnie tak samo chce się Pani diagnozować. Oczekuje Pani postawienia diagnozy na podstawie 3 ogólnych zdań.

W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.