Częste gorączkowanie u syna

Witam mój synek od grudnia gorączkuje po za przerwami kiedy bierze antybiotyki wszystkie wskaźniki zapalne sa w normie nikt nie potrafi nam pomóc. W czwartek wyszedł ze szpitala po ostatniej dawce antybiotyku po 24 godz znów gorączka co to może być ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dziecko wymaga ponownego kontaktu z pediatrą i specjalistycznego leczenia. Konieczne może się okazać wykonanie badań bakteriologicznych, badań pod kątem zaburzeń odporności.