Częste tąpnięcia serca i kołatania

Witam.Mam 33 lata i od pewnego czasu zle sie czuje,a dokladniej mam czeste tąpnięcia serca,robilam ekg i echo serca i nic nie wykazalo a tąpnięcia sie nasilily mam je kilka razy dziennie i sa dokuczliwe oprócz tego nic wiecej sie nie dzieje ale nie wiem co mam robic i czy moze mi cos grozić. Prosze o odpowiedz bede wdzięczna

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza kardiologa, być może warto byłoby wykonać badanie Holtera. koniecznie jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.