Czy będąc dziewicą, mogę być w ciąży?

Mój chłopak leżał na mnie bez bielizny, ja też nie miałam jej na sobie. Pocierał się o mnie, ale nie wkładał penisa do mojej pochwy. Nawet umył go przed tym. Chodzi o to, że boję się czy mogę być w ciąży. 4 dni przed tą opisaną sytuacją skończył mi się okres. Czy mogę być w ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Skoro nie doszło do stosunku płciowego nie należy obawiać się ciąży.